+48 696 034 945 jacek@deracek.pl

Deracek - Usługi DDD

Usługi DDD
Umów spotkanie

Deracek – oferta naszych usług DDD

Dezynfekcja

Pomieszczenia po przeprowadzonej dezynfekcji nie są jałowe, ale poziom patogenów w nich występujący, jest zmniejszony do ilości bezpiecznej dla człowieka. Dezynfekcja powierzchni użytkowych oraz przedmiotów.

Dezynsekcja

Stosujemy metody fizyczne, mechaniczne i chemiczne, aby trwale wyeliminować problem. Podstawą naszego sukcesu są odpowiednie, atestowane środki, sprzęt, doświadczenie i współpraca ze zleceniodawcą.

Deratyzacja

Eliminacja szkodników następuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zabiegi deratyzacyjne skutecznie zwalczają gryzonie takie jak: myszy domowe, szczury, krety i kuny) w domach i na posesjach.

Najczęściej zadawane pytania o usługi DDD

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

CZY DEZYNSEKCJA JEST BEZPIECZNA?
Profesjonalnie przeprowadzona dezynsekcja jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nasi technicy zachowują wszystkie, niezbędne środki bezpieczeństwa, abyś mógł się cieszyć wolnym od insektów domem lub pomieszczeniem biurowym.
GDZIE PRZEPROWADZAMY DERATYZACJĘ?

Wszędzie tam, gdzie występuje problem z przebywaniem gryzoni.

CZY INSEKTY ZNIKNĄ BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU?
W większości przypadków wystarcza jeden nasz zabieg dezynsekcji, aby trwale usunąć insekty z mieszkania lub domu. Wyjątek stanowi odpluskwianie, które zalecamy przeprowadzić w dwóch lub trzech etapach. Żadne preparaty nie działają na jaja pluskiew, z których po pewnym czasie wylęgną się młode osobniki. Dlatego niezbędne jest powtórzenie dezynsekcji.
CZYM RÓŻNI SIĘ DERATYZACJA OD DEZYNFEKCJI I DEZYNSEKCJI?
Używając najprostszych słów, deratyzacja to proces zwalczania niechcianych gryzoni. Najczęściej myszy, szczurów i kun. Dezynfekcja to wyeliminowanie insektów latających i biegających, stanowiących zagrożenie dla ludzi i zwierząt. Dezynsekcja to usuwanie patogenów, takich jak chorobotwórcze bakterie, wirusy i grzyby.